Konec sezony! V posledním zápase jsme podlehli Vetlé 2:5! Rozhodla smolná desetiminutovka v prvním poločase!

Je dobojováno! Naši fotbalisté dnes nastoupili v posledním kole letošní sezony na půdě Vrbice-Vetlé. Ani jeden z týmů už se nemohl nikam posunout, avšak utkání mělo velmi dobré tempo.

1.-32. minuta - Úvodních dvacet minut hráli naši fotbalisté výborný fotbal a měli mírnou převahu. Od nějaké 25. minuty se však začali do šancí dostávat zejména domácí.

33. minuta - Domácí vedou 1:0

36. minuta - Domácí navyšují hned z další šance na 2:0

42. minuta - Útočník domácích prošel přes 4 naše hráče a chladnokrevně k tyči navýšil střelou na 3:0

43. minuta - Pas za naše stopery-únik útočníka Vetlé a gól, který už zajistil velký rozdíl ... 4:0!

48. minuta - Naši fotbalisté vstoupili do druhého poločasu opravdu výborně! Po faulu na Šulce zahrával Škobis standartní situaci. Před branku poslal výborný střílený centr, který ještě tečoval Minařík. Balon se do branky odrazil, ale ještě od domácího obránce, takže gól je zapsán jako vlastní. 4:1 !

52. minuta - Domácí dávají pátou branku a mírní tak úvodní tlak našeho mužstva ... 5:1

59. minuta - Jirka Průcha vidí žlutou kartu z faul

60. minuta - Ze hry odstupuje srdcař Michal Škobis, kterého nahrazuje Marcel Krnáč.

68. minuta - Žlutou kartu vidí za protesty Láďa Šesták

69. minuta - Druhé střídání, ze hry odchází Minařík, nahrazuje jej Vašek Richtr

69. minuta - Minařík vidí žlutou kartu za nesmyslné zahození míče při střídání

75. minuta - Naše mužstvo dává druhý gól ! Krásná akce založená kapitánem Šestákem, který poslal výborný balon do náběhu Vondráčka, ten z úhlu vyslal tvrdou střelu, kterou golman vyrazil vedle sebe. Do prázdné branky balon dorazil Vašek Holub !!! ... 5:2

76. minuta - Ze hry odchází Filip Tajč, místo něj nastupuje Vaic.

79. minuta - Do hry naskakuje Pepa Richtr, který střídá Láďu Šestáka

81. minuta - Žlutá karta pro Vaška Richtra za faul

85. minuta - Další žlutá karta pro našeho hráče, faul Vaška Holuba

88. minuta - Penalta pro naše mužstvo! Centrovaný balon Šulce zastavil domácí obránce rukou...

89. minuta - K exekuci penalty se postavil Vašek Holub, který druhý gól v zápase nepřidal. Golman Velté jej vychytal!

90. minuta .- Konec utkání

Sokol Vrbice Vetlá - TJ Podbradec 5:2 (4:0)

Branky: 48´vlastní, 75´Holub Václav

Sestava: Podaný Václav - Průcha Jiří, Minařík Petr, Izera Petr, Šesták Ladislav (C) - Tajč Filip, Holub Václav, Šanda David, Škobis MIchal - Vondráček Jakub, Šulc Pavel

Náhradníci: Richtr Václav, Richtr Josef, Krnáč Marcel, Vaic Václav